Рыбные места Украины | Информационный рыболовный портал Правила любительского и спортивного рыболовства
Фотоальбом Рыбные места Библиотека Снасти Кубок Карпела Астрологический прогноз клева Видео о рыбалке Форум

прикормка "Karpela-рыболовы не врут"
Рыбные места Украины
Форум для людей объединённых общим "диагнозом"- РЫБАЛКА
Компания «CARPBOAT»

Все сообщения с вашего последнего посещения

Деражно

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Рыбные места Украины -> Ровенская, Тернопольская области
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
aleksey_gregul
Уважаемый консультант

Откуда*: Ровно

СообщениеДобавлено: Вт Фев 26 , 2008 14:46    Заголовок сообщения: Деражно Ответить с цитатой

с. Деражно, Костопільського р-ну, Рівненської обл.
Цитата со Львовского форума:

http://www.active.lviv.ua/topic-t1033.html#p14420

Що саме тебе цікавить?

Рибалка платна - 10 грн. (їздить сторож – збирає, голова колгоспу здав сам собі в оренду ), ставок не спускався близько 15 років, ширина 50-200 м., довжина км. 2, глибини: 5 м. біля дамби та на руслі, середні 2-2,5 м.

Риба:
щука до 12-15 кг.,
окуня багато, мені попадалися до 400 гр.
Але став специфічний, по окунцю – без проблем, а вот щуку можна прошукати цілий день и не знайти. В минулому році самі більші 2,9 та 3,5 кг. – 2 дні підряд.
Приманки: краще всього колебалки Спінекс Атом та Леді 18 гр., вертухі Мепс Лонг № 2,3, воблери, по окуню мікро твістери з головками 2-5 гр.

По білій рибі мені важче – я спінінгіст: короп э великий (особисто я бачив лузгу на березі завбільшки 5 коп. монету), карась, плотва, лящ є великий – до 5 кг. й багато його.

Як доїхати: через кілометр по в’їзді в с. Деражно (з Рівного) буде велика (відносно) площа і головна (та єдина) дорога повертає наліво, як повернув наліво через перехрестя (головна направо) проїжджаєш прямо (церква залишається з права), так и їдеш прямо аж за село. Село закінчується бетонним забором, повертаєш по дорозі за забором направо, 50 м. – дорога повертає наліво, 300 м. поворот направо – побачиш ставок, або 600 м. (понад лісом) поворот направо – побачиш ставок.

Зараз ще ловлять з льоду, маленький окунець, плотва.

Чекаю сходу льоду, пиши – відповім (або в лічку напишу телефон), удачі!

С рыбацким приветом, Андрей
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Міша

Откуда*: Украина

СообщениеДобавлено: Сб Фев 25 , 2012 22:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а як називається ставок???
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Рыбные места Украины -> Ровенская, Тернопольская области Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: